Z Á K A Z K Y - - - P R O J E K T Y - - - I N V E S T Í C I E// aktuálna ONLINE databáza súkromných a verejných zákaziek a projektov

Byty Sadová

8. 1. 2019  |  07:17

Nabízíme k prodeji novostavby bytů 2+kk a 3+kk. Nový obytný soubor v Králově Poli na jižních svazích katastrálního území Sadová, známého spíše jako „Kociánka“, je určen všem, které zajímá kvalita jejich bydlení, ekologie a moderní styl. Jedná se o dopravně snadno dostupnou lokalitu, kde postupně nabízíme k prodeji moderní bytové jednoty. Moderní obytný soubor s jednotným stylem, vyznačujícím se funkcionalistickou jednoduchostí, moderním designem a čistými minimalistickými liniemi. Všechny stavby jsou navrženy tak, aby jejich energetická náročnost splňovala kategorii „B“ - velmi úspornou Všechny viladomy v obytném souboru splňují nejmodernější současné trendy. Neobyčejně velký důraz je kladen na kvalitu bydlení a ekologii. V suterénu domu jsou prostorné sklepy. Taktéž se v každé dvojici domů bude nacházet finská sauna, kde si lze odpočinout po namáhavém pracovním dni. Každý byt má také připravenost k napojení na fotovoltaický panel.

Popis lokality:

Katastrální území Sadová se nachází na severovýchodě městské části Královo Pole. Jedná se o výjimečnou lokalitu na severu města Brna, pohledově exponovanou, s nádhernými výhledy do okolí, v těsném sousedství Soběšic a sídliště Lesná. Jedeme-li z Králova Pole ulicí Kociánka směrem do Soběšic, nachází se katastr Sadová napravo a táhne se přes Zaječí horu až k Soběšicím. Obytný soubor vzniká na jižních svazích Sadové, na území o velikosti zhruba 20 hektarů, kde dříve bývala rozsáhlá zahrádkářská kolonie, která během posledních dvaceti let ztrácela postupně na významu. Jedná se o jednu z posledních atraktivních lokalit ve městě určenou pro čisté bydlení a dobře dostupnou.

Zahájení výstavby jaro 2018, dokončení se předpokládá na přelomu roku 2019/2020.

cz 

zdroj:sreality cz

Späť na Stavebníctvo aktuálne